Zaloguj
     
 
 Nazwa szkoły
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II W ŁAPACH
SZKOŁA PODSTAWOWA POMNIK 1000-LECIA PAŃSTWA POLSKIEGO IM. MARII KONOPNICKIEJ W BIAŁASZEWIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ I PRZEDSZKOLE W TYKOCINIE
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA W STUDZIANKACH
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W KRASNOPOLU
IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. CYPRIANA KAMILA NORWIDA W BIAŁYMSTOKU
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W RAJGRODZIE
STOWARZYSZENIE "EDUKATOR" W ŁOMŻY, SZKOŁA PODSTAWOWA W STYPUŁKACH-ŚWIĘCHACH
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W ŁAPACH
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W WYSOKIEM MAZOWIECKIEM
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. H. SIENKIEWICZA W WĄSOSZU
SZKOŁA PODSTAWOWA W RACZKACH
ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W SZCZUCZYNIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ W GRODZISKU
ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH IM. GEN. WŁADYSŁAWA ANDERSA W BIAŁYMSTOKU
SZKOŁA PODSTAWOWA W GIBACH
SZKOŁA PODSTAWOWA W KOŁOMYI
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. 2 PUŁKU UŁANÓW GROCHOWSKICH W RUTKACH
SZKOŁA PODSTAWOWA W SŁUCZU
SZKOŁA PODSTAWOWA W RADZIŁOWIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. JANA KOCHANOWSKIEGO W MOŃKACH
ZESPÓŁ SZKÓŁ SPOŁECZNYCH NR 3 BIAŁOSTOCKIEGO TOWARZYSTWA OŚWIATOWEGO W BIAŁYMSTOKU
I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. MARII KONOPNICKIEJ W SUWAŁKACH
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO W ZAMBROWIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 IM. JANA PAWŁA II W ŁOMŻY
III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W ŁOMŻY
TECHNIKUM NR 1
ZESPÓŁ SZKÓŁ WETERYNARYJNYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 7 W ŁOMŻY
ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH W ŁOMŻY
SZKOŁA PODSTAWOWA W ANDRYJANKACH
SZKOŁA PODSTAWOWA W ŁUPIANCE STAREJ
II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W AUGUSTOWIE IM. POLONII I POLAKÓW NA ŚWIECIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W KALINÓWCE KOŚCIELNEJ
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA III SOBIESKIEGO W PŁONCE KOŚCIELNEJ
ZESPÓŁ PLACÓWEK MŁODZIEŻOWYCH MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W AUGUSTOWIE
SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA W SOKÓŁCE
AUGUSTOWSKIE CENTRUM EDUKACYJNE W AUGUSTOWIE
SZKOŁA PODSTAWOWA W SREBRNEJ
I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W ŁOMŻY
SZKOŁA PODSTAWOWA W PERLEJEWIE
SZKOŁA PODSTAWOWA W MILEJCZYCACH
SZKOŁA PODSTAWOWA IMIENIA PARTYZANTÓW BRACI MICHAŁA I ALEKSANDRA CHRZANOWSKICH
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W NARWI
SZKOŁA PODSTAWOWA W NAREWCE
SZKOŁA PODSTAWOWA
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W SŁOBÓDCE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W HAJNÓWCE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W SUWAŁKACH
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ELIZY ORZESZKOWEJ W SOBOLEWIE
SZKOŁA PODSTAWOWA W JUCHNOWCU GÓRNYM
SZKOŁA PODSTAWOWA W ZWIERZYŃCU WIELKIM
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ORŁA BIAŁEGO W PORYTEM - JABŁONI
SZKOŁA PODSTAWOWA W SURAŁACH
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ANTONIEGO I JAKUBA WAGÓW
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO W HAJNÓWCE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY W HAJNÓWCE
I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IMIENIA ADAMA MICKIEWICZA W KOLNIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. OBROŃCÓW WIZNY W WIŹNIE
SZKOŁA PODSTAWOWA W NURCU-STACJI
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO W JEZIORKU
SZKOŁA PODSTAWOWA W RAKOWIE-BOGINIACH
SZKOŁA PODSTAWOWA W POGORZAŁKACH
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. K.I. GAŁCZYŃSKIEGO W GRAJEWIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.JANA PAWŁA II W PRZYTUŁACH
SZKOŁA PODSTAWOWA W STARYM SKARŻYNIE
SZKOŁA PODSTAWOWA W KLESZCZELACH
NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W NIEWODNICY KOŚCIELNEJ
SZKOŁA PODSTAWOWA Z POLSKIM I LITEWSKIM JĘZYKIEM NAUCZANIA IM.DARIUSA I GIRENASA W PUŃSKU
SZKOŁA PODSTAWOWA W SZCZEPANKOWIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. DANUTY SIEDZIKÓWNY "INKI" W JELENIEWIE
SZKOŁA PODSTAWOWA W CZERWONCE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STANISŁAWA STASZICA W SUCHOWOLI
SZKOŁA PODSTAWOWA W ZABIELU
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 45 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II W BIAŁYMSTOKU
SZKOŁA PODSTAWOWA IM, MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO "HUBALA" W SEJNACH
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W KOLNIE
LICEUM OGÓLNOKSZATŁCĄCE IM. ROTMISTRZA WITOLDA PILECKIEGO W CIECHANOWCU
TECHNIKUM W CZYŻEWIE
TECHNIKUM IM. ARMII KRAJOWEJ W WYSOKIEM MAZOWIECKIEM
SZKOŁA PODSTAWOWA W CIECHANOWCU
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 W SUWAŁKACH
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W FILIPOWIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BOHATERÓW POWSTAŃ NARODOWYCH W SZUDZIAŁOWIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTAŃCÓW STYCZNIOWYCH W NOWINCE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. OLIMPIJCZYKÓW POLSKICH W SUWAŁKACH
TECHNIKUM NR 3 W SUWAŁKACH
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. ADAMA MICKIEWICZA W BIELSKU PODLASKIM
LICEUM PLASTYCZNE IM. WOJCIECHA KOSSAKA W ŁOMŻY
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STANISŁAWA KRUPKI W LEMANIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W KOLNIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. KPT. W. WYSOCKIEGO W BIELSKU PODLASKIM
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. SZARYCH SZEREGÓW
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. SYBIRAKÓW W DOLISTOWIE STARYM
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 IM. ŚWIĘTEGO KAZIMIERZA KRÓLEWICZA W BIAŁYMSTOKU
LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W SIEMIATYCZACH
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W GRAJEWIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. ADAMA MICKIEWICZA W GRAJEWIE
SZKOŁA PODSTAWOWA W KROSZEWIE
SZKOŁA PODSTAWOWA W DOBRZYNIEWIE DUŻYM
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W WYGODZIE
SZKOŁA PODSTAWOWA W ŁASZE
SZKOŁA PODSTAWOWA W KSEBKACH
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 26 IM. STANISŁAWA STASZICA W BIAŁYMSTOKU
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. 2 PUŁKU UŁANÓW GROCHOWSKICH W PRZEBRODZIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MIKOŁAJA BAKAŁARZA W BAKAŁARZEWIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.KSIĘDZA FRANCISZKA JAKUBA FALKOWSKIEGO W TOPCZEWIE
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.JANA PAWŁA II W WYSZKACH
PRYWATNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W BIAŁYMSTOKU
LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE CENTRUM SZKÓŁ MUNDUROWYCH W BIAŁYMSTOKU
SZKOŁA PODSTAWOWA W RYDZEWIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 IM. IZABELI BRANICKIEJ W BIAŁYMSTOKU
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 3 W BIAŁYMSTOKU, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 33 IM. ŚW. KRÓLOWEJ JADWIGI W BIAŁYMSTOKU
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4 W BIAŁYMSTOKU, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 38 IM. WIESŁAW KAZANECKIEGO W BIAŁYMSTOKU
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W ŁOMŻY
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. JANA PAWŁA II W CZARNEJ BIAŁOSTOCKIEJ